Logo-sive.png, 299kB

 

intro-interier-002.jpg, 415kB

L´Art Gentleman´s Club

V L´Art Gentleman´s Club je deň mužov každý deň.. Príď ho osláviť a odmeniť sa po náročnom dni chutnou cigarkou a kvalitným alkoholom. Jemne pikantná show a spoločnosť našich krásnych žien dodá tomuto večeru extra zážitok.

 

Luxusný, štýlový interiér ponúka centrálne pódium, niekoľko pohodlných boxov, VIP salónik a príjemné prepojenie svetla a zvuku.

 

Chceme, aby ste sa bavili a cítili sa pohodlne, zatiaľ čo budete relaxovať, popíjať a sledovať naše sexi dievčatá vystupovať na pódiu.

 

 

intro-bar-001.jpg, 424kB

Čo ponúkame

 

Firemné večierky

 

Firemný večierok je skvelá forma teambuildingu, ale tiež spôsob, ako upevniť vzťahy s obchodnými partnermi a vašimi klientmi. Stačí nám zadať vaše požiadavky a o všetko ostatné sa postaráme.

 

 • viac info
 • Rozlúčky so slobodou a Oslavy

  Nechceš si robiť starosti s plánovaním rozlúčky so slobodou, narodenín, biznis meetingom, alebo hocijakým iným eventom? Náš VIP manažment s niekoľkoročnými skúsenosťami sa o všetko postará a pripraví ti sexy večer plný zábavy.

   

 • Kontaktujte nás
 • Sexy hostesky

   

  Nebavia ťa nudné pracovné stretnutia, nekonečné večere s obchodnými partnermi? Padli akcie na burze? My ti náladu zdvihneme. V našom clube sa naše sexy hostesky postarajú, aby všetky obchodné rokovania boli dotiahnuté do úspešného konca či už po dobrom alebo zlom.

   

 • Kontaktujte nás
 • Kariéra

   

  Staň sa súčasťou nášho tímu. Povedz nám niečo o sebe, možno hľadáme práve teba! Základné informácie a tvoje skúsenosti nám prosím pošli s tvojou fotografiou na lart@lartclub.sk

   

 • Kontaktujte nás
 • Vzorová galéria

   

  Bar

   

   

  Šampanské a vína

   

  Ladies drinks

  img06

   

  Drinky

  img06

   

  Cigary

  intro-kontakt.jpg, 273kB

   

   

  Príď si užiť gantlman´s night. Dámsky striptíz, cigary, gentlemani, kvalitná whiskey a skvelá hudba ! Nenechajte si ujsť tento večer a navštív nás už dnes.

   

  Kontakt

   

  Otvorené Pondelok- Sobota: 20:00 - 04:00

   

  Rázusovo nábrežie 1, Bratislava, Slovakia

   

  Tel.: 0905 617 321

   

  e-mail: lart@lartclub.sk

   

  Mapa kde nás nájdete sa aktualizuje

   

  kontakt-mapka.jpg, 168kB
  Top